logo

Zasílání úryvků z Katechismu katolického náboženství e-mailem

Každý den po 7hod. ráno naleznete ve své e-mailové schránce úryvek z Katechismu katolického náboženství ThDr. Františka Tomáška (1955) v roce 2009 vydaném v nakladatelství Michael S.A.. Katechismus byl přepsán do současného jazyka, opraveny chybné odkazy, místy přidané vysvětlivky a byl také doplněn o vybrané latinské modlitby.

Je zasílán zdarma, bez reklam, v rozsahu přibližně 1-2 strany textu. Výběr úryvku je náhodný pro každého odběratele, je možné se přihlásit i vícekrát a tak dostávat tohoto materiálu více.

Pokud máte připomínky, nápady, nebo se chcete podílet na dalších tématech k rozesílání, napište na adresu katolikrevue@tiscali.cz, nikdy to nepište do přihlašovací nebo odhlašovací adresy.

Objednat si jej můžete ZDE pomocí formuláře nebo zasláním PRÁZDNÉHO e-mailu na adresu katechismus.on@tiscali.cz. Zařazení do rozesílání je plně automatické, po přihlášení Vám přijde potvrzovací e-mail, kde je i možnost odhlášení. E-maily pro přihlášení či odhlášení nemám možnost číst, tak je zbytečné do nich cokoli psát.

E-maily na přihlášení či odhlášení zasílejte zcela prázdné, čte je pouze program, který z nich vybere adresu odesílatele a přidá ji do příslušného seznamu adres. Nepište mi tam adresy dalších lidí – musí se přihlásit sami. E-mail je po přidání do seznamu ihned smazán a jen pokud dojde k chybě v komunikaci s poštovním serverem, mohu některý e-mail vidět.

Zrušení zasílání není automatizováno z bezpečnostních důvodů. Informace ke zrušení zasílání Vám přijdou jak v potvrzovacím e-mailu po přihlášení, tak jsou obsaženy v každém zaslaném úryvku pod čarou. Server pracuje jako tichý sluha, nevyžaduje kontrolu, odhlášení tedy může několik dní i týdnů trvat, ale nebude to večně. E-maily pro přihlášení či odhlášení nemám možnost číst, tak je zbytečné do nich cokoli psát.

K zasílání mám svolení nakladatelství Michael S.A., kterému tímto děkuji za možnost evangelizace.